Nav
kaufland
Kauflanddo końca 5 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 4 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 8 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 4 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 3 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 19 dni
agata
Agata do końca 16 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra Handlowedo końca 5 dni
biedronka
BiedronkaWażna za 3 dni
maxi zoo
Maxi ZOOdo końca 4 dni
norauto
Norautodo końca 16 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 1 dzień
biedronka
Biedronkado końca 5 dni
tedi
TEDido końca 16 dni
Nav
Reklama
Reklama

Max Elektro - gazetki promocyjne Czernica(dolnośląskie pow. wrocławski)

Ocena sieci
O sieci Max Elektro

Max Elektro to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży AGD/RTV/Multimedia. Firma posiada sieć sklepów na terenie całej Polski. Dzięki temu zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i małych miejscowości mają dostęp do wysokiej klasy sprzętu w atrakcyjnych cenach. Przedsiębiorstwo prowadzi także nowoczesny sklep internetowy, za pośrednictwem którego klienci mogą nabyć wymarzone urządzenia bez wychodzenia z domu.

W ofercie sklepu MaxElektro.pl znajdziemy szeroki wybór funkcjonalnych i niezawodnych urządzeń od czołowych producentów. Wśród nich: AGD do zabudowy, lodówki, kuchnie, zmywarki i pralki. Bogata oferta zawiera także małe AGD, telewizory, kina domowe, telefony i różnego rodzaju akcesoria.

Firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Oferuje także liczne usługi dodatkowe, takie jak transport zamówienia, odbiór zużytego sprzętu oraz montaż urządzeń. W trosce o pełne zadowolenie klientów, sklep regularnie wprowadza nowe promocje i rabaty. Regularnie publikowane są także gazetki promocyjne.

Reklama
Reklama
Reklama